0_Спорт.ПорталФудбал

Клоп: Премиер лигата не е трка меѓу два коњи

Германскиот стратег изрази задоволство и од повторното потпишување со Алекс Окслејд-Чемберлен во четвртокот по закрепнувањето од тешка повреда на коленото.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close