0_Спорт.ПорталФудбал

Клоп: Градиме менталитет на победници

Германецот објасни дека Ливерпул почнува да победува по навиката, иако очекувањата упатуваа на замор и можно потценување од страна на европските шампиони.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close