0_Спорт.ПорталSport.SlajderТенис

Кириос казнет со 113.000 долари за своето однесување во Синсинати

Австралиецот го плукна и го навредуваше главниот арбитар Фергус Марфи за време на натпреварот со Карен Хачанов.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close