0_Спорт.ПорталФудбал

Кејн: Тотенхем има сила да ја освои Премиер лигата

Во последната кампања, екипата заврши на четвртата позиција, далеку зад Манчестер Сити и Ливерпул. Сега фудбалерот е уверен дека лондонскиот тим ќе биде во игра за трофеи.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close