BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Katër zjarres pyjore në Greqi

Në katër lokacione të ndryshme në Greqi gjegjësisht në ishujt Leros dhe Korfuz, në pjesën qendrore dhe perëndimore të Peloponezit sot pasdite shpërthyen zjarre në shuarjen e së cilave intervenuan mbi 100 zjarrfikës, aeroplanë dhe helikopterë, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close