0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Juventusi përfshihet në garën për nënshkrimin e Nejmarit

Kampioni i Italisë Juventus është përzier në luftën për angazhimin e Nejmarit për të cilin deri tani kanë garuar gjigantët spanjoll të futbollit, Barcelona dhe Real Madrid.

Back to top button
Close