0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Janeva e shoqëruar nga policia u nis për në Gjykatën Penale, ku do të vendoset për masën e paraburgimit

Prokurorja Speciale Publike Katica Janeva e shoqëruar nga policia  u largua nga  shtëpia e saj në Kozle dhe u nis drejt Gjykatës Penale, ku ajo do të nxirret para gjykatësit paraprak për të vendosur mbi kërkesën e PP për masën e caktuar të paraburgimit.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close