0_Maqedoni.Portal0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKronikëKronikë.PortalPolitikë

Janeva do të vendos nëse do të përjashtohen Fetai dhe Bubevski nga “Titanik 3“

Prokurorja speciale publike Katica Janeva deri në ora 14 duhet të vendos nëse prokurorët Fatime Fetai dhe Gavril Bubevski do të përjashtohen për lëndën "Titanik 3" të PSP-së.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close