0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderShkupShoqëriVideo deklaratë

Është lokalizuar 70 për qind e zjarrit në Lubin, ka intervenuar edhe një aeroplan i DMSH

Janë lokalizuar 70 për qind e zjarreve në fshatin Lubin të Shkupit, që shpërtheu në drejtim të fshatit Rashçe në komunën e Sarajit, ndërsa në shuarjen e tij është kyçur edhe një aeroplan i Drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close