0_Web_АктуелноОпштински вестиСкопје

Изменет сообраќаен режим во Скопје поради Европско атлетско првенство

Посебен сообраќаен режим ќе се воведе денеска и утре во период од 14:00 до 22:00 часот поради одржувањето на Европското атлетско екипно првенство во националната арена „Тоше Проески“ во Скопје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close