0_Sport,PortalFutboll

Ikardi do t’i vazhdojë stërvitjet me Interin

Sulmesui i Interit, Mauro Ikardi me siguri do ta fillojë sezonin me gjigantin nga Milano. Bashkëshortja dhe agjentja e tij ka publikuar edhe një porosi të fshehtë ku thuhet se "neroazurët" nuk do të mund ta shesin argjentinasin e padëshiruar.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close