0_Maqedoni.Portal0_Sport,Portal0_Web_AktualeKorrespondentë MKDTë Tjera

Vogëlushi Marko Pejçinovski do të notojë maratonë 64 kilometërshe për personat me sëmundje të rralla

- Trembëdhjetëvjeçari nga Ohri Marko Pejpinovski sot e fillon ultra maratonën e tij, në të cilën do të përpiqet që të notojë 64 kilometra në ujërat e Liqenit të Ohrit nga Ohri deri në Shën Naum deri në Strugë dhe mbrapa në Ohër, në shenjë mbështetjeje për personat me sëmundje të rralla.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close