Кошарка

Хауард ќе ја продолжи кариерата во Лејкерс

Лос Анџелес лејкерс ќе потпишат договор со центарот Двајт Хауард, објави инсајдерот на „ЕСПН“ Адријан Војнаровски на неговата страница на Твитер.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close