0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderPartitë politike

Grubi: Veting për gjykatësit, prokurorët dhe politikanët

Deputeti nga radhët e BDI-së Artan Grubi pasdite në profilin e tij në Fejsbuk ka shkruar se është i domosdoshëm veting për gjykatësit, prokurorët dhe politikanët.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close