0_Спорт.ПорталФудбал

Гризман изненаден од гласините дека е против доаѓање на Нејмар

Напаѓачот на Барселона, Антоан Гризман, за шпанските медиуми изјави дека не се точни шпекулациите за наводно негово противење за доаѓање на Нејмар.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close