0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоСкопје

Градежни работи на „Митрополит Теодосиј Гологанов“

Одделението за безбедност на патниот сообраќај при СВР Скопје денеска и утре ќе преземе мерки за посебен сообраќаен режим поради изведување градежни работи на улицата „Митрополит Теодосиј Гологанов“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close