Svet.SlajderСветСвет.Портал

Француската полиција во Бајон со водени топови растера демонстранти против средбата на Г7

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close