0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

Фетаи: Секој предмет на којшто работев е чист

По завршување на денешното рочиште за случајот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство, обвинителката Фатиме Фатеи за „ТВ21“ изјави дека секој предмет на којшто работела таа е чист.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close