0_Спорт.ПорталОстанато

Ферари: Стандардизацијата на моторите е против ДНК-то на Ф1

Како дел од плановите на сопствениците на „Либерти Медија“, се предвидени мерки што повеќе или помалку би ја изедначиле работата на погонските системи. Заедно со планираното ограничување на буџетот, ова може да доведе до многу поизбалансирани сили на патеката.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close