0_Спорт.ПорталФудбал

Фалкао лут на раководството на Монако

Фудбалерот на Монако, Радамел Фалкао не е задоволен од настапот на раководството на клубот во преговорите со Галатасарај.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close