ЕвропаЕвропа.Портал

Евакуирана плажа во Барселона поради бомба од Граѓанската војна

Специјалниот тим за деминирање на плажата Сан Себастијан соопшти дека идентификувале бомба од Шпанската граѓанска војна.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close