Дописници МКДОпштински вести

Две нарушувања на јавниот ред и мир во Струга

Полицијата во Струга во изминатите 24 часа регистрираше две нарушувања на јавниот ред и мир поради физички напад во уготителски објект и сериозни закани.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close