0_Македонија.ПорталПолитички партии

ДУИ го промовира реконструираниот регионален пат Гостивар-Србиново

Партиското ракводство на ДУИ во присутво на претставниците на здруженија на иселеници и локални жители го промовираа асфалтирањето и реконструкцијата на регионален пат Гостивар-Србиново.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close