0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Доналд Трамп стана дедо по десетти пат

Сопругата на неговот син Ерик - Лара роди девојче.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close