0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанато

Димовски: Ќе продолжиме со уште подобри резултати

По трите освоени медали на кадетската репрезентација на Македонија во бокс на турнирот во Врбас, претседателот на Боксерската федерација Примислав Димовски, на денешната прес-конференција истакна дека ваков резултат не е постигнат одамна.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close