BiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Dimkovski: Pas ribalansit do të paguhen të gjitha detyrimet e mbetura për masat ndërhyrëse

Detyrimet e mbetura për masat ndërhyrëse nga vitet paraprake do të paguhen pas ribalansit të Buxhetit, saktësoi sot ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Trajan Dimkovski.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close