0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Dimitrov: Të sigurohet atmosferë për zbardhjen e rastit “Reket”

Duhet të sigurohet një atmosferë politike dhe hapësirë për një hetim të vërtetë që të zbardhen të gjithë gjërat që dolën në dritë me rastin "Reket", tha Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov në intervistë për TV21.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close