0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Dimitrov: Franca dhe Ballkani luftojnë për vlerat e njëjta

Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov, para fillimit të mbledhjes ministrore me BE-në në Helsinki, porositi se është më mirë të flitet për kompletimin e BE-së, në vend se për zgjerimin e saj.

Back to top button
Close