0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Deri të martën shi dhe bubullima, me temperatura të larta, nga e mërkura mot i qëndrueshëm dhe i thatë

Deri të martën kryesisht në orët e pasdites do të ketë rritje të vranësirave me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe erë të përforcuar. Lokalisht proceset do të jenë më intensive në formë të motit të keq me paraqitjen e breshrit. Nga e mërkura vijon një periudhë e motit të qëndrueshëm dhe të thatë, paralajmëroi sot Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike (DPHM).

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close