0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Дембеле надвор од терените најмалку пет седмици

Напаѓачот на Барселона, Усман Дембеле ќе отсуства од фудбалските терени најмалку пет недели, објавија Каталонците на официјалната веб-страница на клубот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close