Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Дебата во Германија: Одат ли бегалците „на одмор“ во својата татковина и треба ли поради тоа да им се укине статусот

Критичарите велат дека „одморот“ е всушност заминување за да му се помогне на семејството.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close