0_Спорт.ПорталРезултатиФудбал

Борусија со моќен старт на сезоната во Бундеслигата

Единствениот конкурент на Баерн Минхен оваа сезона во Бундеслигата, Борусија Дортмунд забележа успешен старт на новата кампања.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close