EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Bisedë telefonike Xhonson-Tramp për Bregzitin

Kryeministri britanik Boris Xhonson dhe presidenti amerikan Donald Tramp biseduan me telefon për Bregzitin dhe për marrëveshjen amerikano-britanike për tregti të lirë. 

Back to top button
Close