Избрано

БиХ- земја на старци и сиромашни

Да се замине или да се остане? Одлучувајќи помеѓу овие две можности, сѐ повеќе млади во БиХ се одлучуваат да заминат. Тоа на политичарите не им е аларм за тревога.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close