Partitë politikePolitikë

BDI e shqetësuar nga lidhjet e bandave të drogës me partitë, përkrah aksionet policore

Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe përkrah aksionet policore anti-drogë në Gostivar dhe Tetovë dhe inkurajon institucionet e rendit që ta intensifikojnë edhe më tepër kontrollin e rreptë, në veçanti në afërsi të shkollave, objekteve kulturore, fetare, etj. 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close