0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Барселона без Меси и Суарез на мечот со Бетис

Шпанскиот шампион Барселона вечер на дуелот со Бетис од 2.коло во Примера ќе биде значајно ослабен. Тренерот Валверде нема да може да смета на повредените Лионел Меси и Луис Суарез.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close