0_Спорт.ПорталФудбал

Барса отфрлиле понуда од Интер за Видал

Италијанскиот тим понудил да го изнајми Чилеанецот до крајот на сезоната со постојана опција за трансфер, но таквото сценарио не им одговара на Каталонците и тие претпочитаат да се разделат целосно со халфот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close