0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Barcelona pa Mesin dhe Suarezin në ndeshjen me Betisin

Kampioni i Spanjës sonte në duelin me Betisin na xhiron e 2-të të Ligës së parë do të jetë ndjeshëm i dobësuar. Trajneri Valverde nuk do të mund të konsiderojë në të lënduarit Lionel Mesi dhe Luis Suarez.

Back to top button
Close