0_Спорт.ПорталФудбал

Азар ќе ги пропушти следните два натпреварa на Реал

Фудбалерот од средниот ред на Реал, Еден Азар нема да учествува на претстојните натпревари на клубот, пренесува шпански „АС“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close