0_Спорт.ПорталSport.SlajderКошаркаРезултати

Австралија им се реваншира на Американците

Репрезентацијата на Австралија забележа победа над составот составот на САД во пријателски натпревар со 98:94 (23:26; 25:23, 30:27, 20:18).

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close