0_Спорт.ПорталФудбал

Анчелоти: Ја симнувам мојата капа на повеќето од навивачите на Фиорентина, но имаше неколку идиоти веднаш зад мојата клупа

Тренерот на Наполи, Карло Анчелоти се пожали на однесувањето на дел од навивачите на Фиорентина за време на синоќешниот дуел во Фиренца.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close