0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Ambasada e SHBA-së: Duhet të mbart përgjegjësi secili që do ta keqpërdorë besimin

Secili për të cilin ka indikacione se e ka keqpërdorur besimin e opinionit, duhet të mbart përgjegjësi, theksojnë nga Ambasada e SHBA-së në Shkup për "360 Gradë", duke e mbështetur vendimin e Prokurorisë për t'i hetuar të gjitha indikacionet për korrupsion dhe t'i përndjekë në pajtim me ligjin.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close