0_Спорт.ПорталОстанато

Алонсо за „офроуд“ тестот: Дините на почеток се шокантни

За време на тестот, Алонсо имаше за задача да ја премине познатата дина бр.17 на Намибија, која е висока околу 380 метри.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close