Оригинални текстовиПолитички партии

Алијанса за Албанците ја поздрави одлуката на Обвинителството да се расветли случајот „Рекет“

Скопје, 21 август 2019

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close