0_Sport,PortalFutbollRezultatetSport.Slajder

Ajaks, Brizh dhe Sllavija siguruan vend në fazën e grupeve në LK

Ajaksi, Klub Brizh dhe Sllavija Praga do të luajnë në grupet e Ligës së kampionëve, pasi ishin më të mirë se rivalët e tyre në dy ndeshjet e plej ofit.

Back to top button
Close