0_Web_Насловна-слајдерПолитички партии

Ахмети: Последните настани со „Рекет“ не се сценарио

Лидерот на Демократската унија за интеграција (ДУИ) Али Ахмети смета дека последните настани со случајот “рекет“ и притварањето ан спцијалната обвинителка не се сценарио, туку сплет на околности кои треба до крај да се расветлат.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close