0_Web_Ballina - SllajderPartitë politike

Ahmeti: Ndodhitë e fundit me rastin “Reket” nuk janë skenar

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti konsideron se ndodhitë e fundit me rastin "Reket" dhe paraburgosja e prokurores speciale nuk është skenar, por tërësi e rrethanave që duhet deri në fund të zbardhen.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close