0_Спорт.ПорталФудбал

Агентот на Дембеле: 100% останува во Барса

Ова значи дека понудата на Каталонците од 150 милиони плус Дембеле за Нејмар нема шанси да се реализира.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close