0_Македонија.ПорталОпштество

Завршен настан на проектот „Вклучи се за промена“ во Градскиот парк во Скопје

Во рамки на проектот „Вклучи се за промена“ вечерва со почеток во 19 часот во кафе-барот „Централ парк“ во Градскиот парк во Скопје ќе се одржи завршниот настан.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close