0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Возач на „Сканиа“ удрил во наплатна кабина кај Градско

Возач на влекач „Сканиа“ со косовски регистарски ознаки, доцна синоќа, половина час по полноќ, откако платил патарина на наплатната станица „Градско“ и продолжил, со десната страна од возилото удрил во наплатната кабина. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close